on Czech about Užitečné informace o léčbě erekce a impotence
Czech

on German about Užitečné informace o léčbě erekce a impotence
German

on English about Užitečné informace o léčbě erekce a impotence
English

on Spanish about Užitečné informace o léčbě erekce a impotence
Spanish

on French about Užitečné informace o léčbě erekce a impotence
French

on Greek about Užitečné informace o léčbě erekce a impotence
Greek

on Italian about Užitečné informace o léčbě erekce a impotence
Italian

on Dutch about Užitečné informace o léčbě erekce a impotence
Dutch

on Portuguese about Užitečné informace o léčbě erekce a impotence
Portuguese

on Swedish about Užitečné informace o léčbě erekce a impotence
SwedishUžitečné informace o léčbě erekce a impotence home page

 

 

 Užitečné informace o léčbě erekce a impotence

 

 

 Men health. Užitečné informace o léčbě erekce a impotence.

Nedostatek energie u mužů

Za mužskými problémy v sexuálním životě se mohou skrývat závažná onemocnění nebo duševní poruchy.

Zůstat zdravým, to je přáním asi každého z nás... Avšak signál zůstat zdravým není pro naše tělo samozřejmostí. V dnešní uspěchané době často zažíváme pocit, že jsme bez energie, bez sil.

Nedostatek energie v našem organismu a v jeho oslabených buňkách má za následek nemožnost účinně čelit vzniklým zdravotním problémům a zdárně obnovovat rovnováhu v našem organismu.

Odborně je impotence definována jako neschopnost udržet erekci dostatečnou pro provedení pohlavního při 25 % a více pokusech. Podle odhadů odborníků, provedených na základě této definice, se erektilní dysfunkce vyskytuje u 10 až 20 milionů amerických mužů ve věku 40 až 70 let.

Psychická impotence zpravidla vzniká náhle a většinou souvisí s nějakou nedávnou životní situací; organická impotence se rozvíjí postupně v průběhu delší doby.

Při psychické impotenci může být muž schopen mít erekci v určité situaci, ale v jiné situaci opakovaně selhává. Impotence, která trvá tři měsíce a není podmíněna jasnou stresující životní události, léky, alkoholem nebo nemocí, signalizuje potřebu vyšetření lékařem.

Kouření má na svědomí až čtvrtinu erektilních dysfunkcí. Cigarety kromě plic škodí i Vašim cévám a komplikují přítok krve do penisu. Tím, že cigarety omezíte nebo úplně vynecháte, můžete velmi výrazně přispět svému celkovému zdraví. V případě, že si nevíte s odvykáním rady, zeptejte se svého lékaře.

Velké množství alkoholu poškozuje játra a díky tomu se testosteron ve Vaší krvi rychleji mění v estrogen. 75 procent chronických alkoholiků trpí erektilní dysfunkce. Kromě toho alkohol poškozuje nervová zakončení a zhoršuje vedení vzruchu.

Snížení Vaší sexuální výkonnosti mohou způsobit i drogy. K poruše erekce zákonitě vede dlouhodobé užívání opiátů (heroin, morfin, metadon), stimulancií (kokain, amfetaminy), psychedelických drog (LSD, extáze), těkavých nitritů (amylnitrit), marihuany, benzodiazepinů a barbiturátů.

Erektilní dysfunkce může vznikat i jako nežádoucí účinek některých léků proti vysokému tlaku (antihypertenziv). Lékař má v takových případech možnost předepsat jiný lék, který je stejně účinný, ale na erekci nemá vliv.

Asi Vás nepřekvapí, že obezita sexualitě zrovna neprospívá. Nejde zrovna o Váš vzhled, ale o důsledky, které ta kila navíc přinášejí. Lidé s nadváhou mají často zvýšený krevní tlak.

Stres vyvolává v těle aktivaci obranných pochodů. Celý organismus se nastaví na to, aby byl schopen čelit krizi. Všechno, co se v něm odehrává, je pravým opakem toho, co je třeba k erekci.

Předností léků vardenafil, tadalafil, sildenafil je velká účinnost a díky lokálnímu působení také minimum nežádoucích účinků.
Užitečné informace o léčbě erekce a impotence. Men health.
Czech republic private plastic surgery and dental care clinic offer full range cosmetic procedures.


 

 Sitemap

Materiály uvedené na tomto webovém serveru na tematu Men health o Užitečné informace o léčbě erekce a impotence může být použito k jakémukoli účelu včetně mimo jiné reprodukce, zveřejnění, přenosu, publikace, vysílání a umístění na webu. Pokud se stavy uvedené v tomto odstavci u Vás vyskytnou teprve během užívání přípravku, informujte o tom svého ošetřujícího lékaře. Při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání léku poraďte s lékařem.

© Copyright 2007 Service Group of America, Men health department.