Liposukce - odsávání tuku. Naše kůže. Zdravé a bílé zuby jsou symbolem zdraví a úspěchu. Czech republic private plastic surgery and dental care clinic offer full range cosmetic procedures..


on Czech about Liposukce - odsávání tuku. Naše kůže. Zdravé a bílé zuby jsou symbolem zdraví a úspěchu.
Czech

on German about Liposukce - odsávání tuku. Naše kůže. Zdravé a bílé zuby jsou symbolem zdraví a úspěchu.
German

on English about Liposukce - odsávání tuku. Naše kůže. Zdravé a bílé zuby jsou symbolem zdraví a úspěchu.
English

on Spanish about Liposukce - odsávání tuku. Naše kůže. Zdravé a bílé zuby jsou symbolem zdraví a úspěchu.
Spanish

on French about Liposukce - odsávání tuku. Naše kůže. Zdravé a bílé zuby jsou symbolem zdraví a úspěchu.
French

on Greek about Liposukce - odsávání tuku. Naše kůže. Zdravé a bílé zuby jsou symbolem zdraví a úspěchu.
Greek

on Italian about Liposukce - odsávání tuku. Naše kůže. Zdravé a bílé zuby jsou symbolem zdraví a úspěchu.
Italian

on Dutch about Liposukce - odsávání tuku. Naše kůže. Zdravé a bílé zuby jsou symbolem zdraví a úspěchu.
Dutch

on Portuguese about Liposukce - odsávání tuku. Naše kůže. Zdravé a bílé zuby jsou symbolem zdraví a úspěchu.
Portuguese

on Swedish about Liposukce - odsávání tuku. Naše kůže. Zdravé a bílé zuby jsou symbolem zdraví a úspěchu.
Swedish

 

 

Zdravotní poradna pro každého


Liposukce - odsávání tuku

Liposukce - odsávání tuku

Obezitu bychom mohli specifikovat jako nadměrné hromadění energetických zásob v podobě tuku, což má pak za následek zvyšování hmotnosti. Mohli bychom také říct, že se jedná o poruchu energetické bilance. To je nerovnováha mezi příjmem a výdejem energie, kdy příjem je vyšší než výdej. Obezita představuje velká zdravotní rizika a sama o sobě je nemocí.

K odsávání tuku se používají přístroje vytvářející podtlak a dlouhé tenké kanyly umožňující odsátí velkých ploch pouze z drobných kožních řezů délky 0,5 – 1 cm.

Tz, liposukcí docílíme odstranění nebo podstatné zmenšení tukové vrstvy v určitých ohraničených partiích lidského těla, modelaci nerovností těla, tedy nikoliv celkové redukce hmotnosti.

Při liposukci dochází ke snížení tukové vrstvy v určitých partiích těla. V žádném případě není liposukce vhodná pro celkovou redukci váhy. Rozhodující pro tento typ operace je kontraktilita a elasticita kůže. Mezi nejčastější lokality, kde je možné odsát přebytečný tuk, patří oblast podbradku, břicha, vnitřních stehen, vnitřních kolen, oblasti boků a nad oběma kyčlemi.

číst dál

Naše kůže

Naše kůže

Kůže je náš ochranný plášť. Náš organismus chrání nejen před různými mechanickými vlivy, ale i před infekcemi nebo slunečním zářením. Bez kůže bychom nic necítili, protože se zde nachází sídlo hmatu. Vytváří se zde maz a pot, a právě pocení je jeden z obranných mechanismů, kterými tělo reaguje na přehřátí nebo stres.

Bez ochranného filmu, který je na pokožce, bychom nebyli schopni odolat vlhkosti. Film totiž brání pronikání vody a dalších látek dovnitř těla. V kůži se také tvoří vitamín D, který vzniká z provitaminů za přítomnosti slunečního záření.

Zdravá pokožka se průběžně obnovuje sama. Během cca 30 dní se přitom z kožních buněk, které se nově vytvořily v pokožce, stanou buňky zrohovatělé vrstvy a jako velmi malé, pouhým okem neviditelné buněčné balíčky na povrchu pokožky odloupnou.

číst dál

Zdravé a bílé zuby jsou symbolem zdraví a úspěchu

Zdravé a bílé zuby jsou symbolem zdraví a úspěchu

Vedle životně důležité funkce, schopnosti kousání a žvýkání, jsou zuby rozhodujícím elementem harmonického výrazu obličeje a s tím spojeným osobním šarmem, mimikou a dokonalým úsměvem. Zuby jsou předpokladem pro bezchybnou výslovnost a estetiku. Stav chrupu je Vaší vizitkou, podle které Vás okolí hodnotí.

Důležitou podmínkou pro implantaci je kvalita a množství kostí - kostní substance, dokonalá zubní hygiena a dobrá hojící schopnost. Před implantací musejí být vlastní zuby ošetřeny, případné onemocnění dásní vyléčeno a zhojeno.

Jestli se chcete usmívat bez zábran a brání vám v tom jen odstín vašich zubů, můžeme jejich barvu zesvětlit bělením. Zdravé a bílé zuby jsou symbolem zdraví a úspěchu. Zuby a ústa a také oči jsou "tím" co využíváme (vědomě i nevědomě) při komunikaci, chceme-li zaujmout, přesvědčit, přivábit, ale i zastrašit, odradit.

Mít bílé zuby není v dnešní době problémem - statistiky říkají, že jen 3% "případů" nelze vybělit. Bělení zubů je naprosto bezbolestné. Je prokázáno, že bělení pod kontrolou zubního lékaře (zubní hygienistky) je bezpečné.

Zažloutlá barva zubů mívá řadu příčin: může být vrozená, nebo vzniká vlivem nejrůznějších faktorů (konzumace potravin a nápojů obsahujících barevné pigmenty - cola, čaj, káva, víno, kouření tabáku, antibiotika - zejména v dětství, úrazy zubů, některé výplňové materiály, některé ústní vody, zuby odumřelé, nebo zuby s ošetřeným kořenovým kanálkem). Často se na zbarvení podílí více faktorů najednou.

Unikátní systém BriteSmile s diodami LED působí na všech 16 předních zubů najednou. Klient je připraven na proceduru kdy se klade důraz na zajištění co největšího komfortu a bezpečí pacienta, kdy mu jsou aplikovány ochranné materiály na dásně a rty, aby nedošlo k podráždění gelem či citlivosti způsobené vystavení těchto částí intenzivnímu modrému světlu. Poté je na zuby aplikován samotný bělící gel a spuštěn světelný systém. Gel je vyměněn třikrát po 20-ti minutových sezeních.

číst dál

 

 

Read our other articles:
Czech republic private plastic surgery and dental care clinic offer full range cosmetic procedures.

Sitemap© Copyright 2007 Service Group of America.